Šablony MŠMT

Víte, že nevyčerpané finanční prostředky, které Vám zbyly po skončení realizace projektu, můžete využít k nákupu pomůcek?

Například didaktické pomůcky - jsou důležitou součástí dětského rozvoje. Hry se zaměřují na rozvoj jemné motoriky, manuálních dovedností, sluchového a zrakového vnímání, rozeznávání tvarů a barev. Díky tomu se přirozeně rozšiřuje slovní zásoba a představivost. Nedílnou součástí je pozorování, kde naleznete nejrůznější pomůcky a přístroje jako jsou např. mikroskopy, lupy, pozorovací preparáty, dalekohledy apod., které v  dětech probudí jejich zájem o vědu a přírodu.

Potřebujete doplnit zásoby pro administativní činnosti, přípravy na vyučování, u nás najdete kancelářské vybavení společně s výpočetní technikou.

Vybírejte ze široké nabídky výtvarných potřeb - různé druhy dekoračních papírů, barev a pastelek, raznic/děrovaček, štětců, modelovacích hmot, lepidel, razítek, šablon a vše potřebné ke kreativní činnosti, která rozvíjí fantazii a jemnou motoriku. Množství textilních, dřevěných, vatových i polystyrenových dekorací, přírodnin a nejrůznějších skvělých dekoračních drobností k využití na výrobu vlastnoručně vyrobených dárků pro radost.

Potřebujete vybavit učebnu, družinu, nebo hernu? Nabízíme široký sortiment nábytku - z molitanu / PUR pěny jako jsou: sedací soupravy, křesla, pohovky, různé stavebnicové díly a také náhradní potahy. Ve dřevěném nábytku najdete velký výběr klasických židlí, stolů, skříněk pro děti, ale současně i speciální nábytek jako např. sestavu na malování, kuchyň, pracovní skříně do dílny a mnoho dalšího.

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás, poradíme Vám jak uplatnit zbylé prostředky ze Šablon III, jaký nábytek je pro Vás nejvhodnější, nebo jaké didaktické pomůcky jsou nejlepší pro dětský rozvoj.

Daňové doklady jsou opatřeny identifikací Šablony III - název a číslo projektu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první.

Kontakt

AUREDNIK CS, spol. s r.o.
Adresa: Hlavní 84, 267 01 Trubín
Telefon:+420 311 706 361, 363, 366
E-mail:info@aurednik.cz
Web:www.aurednik.cz

Facebook  Pinterest  Instagram

© 2018 AUREDNIK CS

Přihlášení uživatele

Uživatelé z původního e-shopu zaregistrujte se, prosím, znovu.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.