seminar_trubin

AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ

Nabízíme vám pro školní rok 2022 - 2023 akreditované vzdělávací programy pro pedagogické pracovníky.

Programy se konají formou prezenčního semináře s výtvarnou dílnou, který byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pod č.j.: MSMT-27586/2022-1-849.

Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ pro rozvoj představivosti a fantazie – seminář a dílna

Cílem vzdělávací akce je představit pedagogům nové výtvarné techniky, materiály a postupy včetně metodiky jejich využití při rozvoji kreativity, fantazie, grafomotoriky a koordinace oka a ruky u dětí předškolního a školního věku, naučit techniky, materiály a pomůcky aktivně využívat ve výuce včetně praktických ukázek formou výtvarné kreativní dílny.

Oba programy probíhají současně a jsou určeny především pedagogickým pracovníkům z mateřských i základních škol. V rámci těchto programů si sami vyzkoušíte prezentované techniky a pomůcky.

Název: Kreativní tvoření
Místo konání:  Aurednik CS spol. s r.o.  Hlavní 84, Trubín
Čas: 9,00 -  12,30 hod.
Datum:

Termíny se připravují.

Počet účastníků: min. 10 osob
Cena: 2325,- Kč za osobu
Hodinová dotace: 4 hodiny(hodina = 45 minut) + přestávka

Po dobu semináře je zajištěno občerstvení.

V případě jakýchkoliv změn budete včas informováni.

Obsah semináře:

 • přednáška lektora na dané téma
 • vyzkoušení výtvarných technik (např. decoupage, enkaustika, zapouštění barev Aquatint )
 • seznámení s novými pracovními postupy (např. vypalování do dřeva, práce s malovacím kruhem)      
 • nové materiály pro kreativní tvorbu – dle ročních období
 • seznámení se s odbornou literaturou – čerpání inspirace
 • praktický nácvik technik zpracování výtvarných materiálů se zaměřením pro využití při tvoření s dětmi

Každý účastník obdrží „Osvědčení s celostátní platností“ s názvem vzdělávacího programu, aktuální katalog Aurednik CS, slevu na první objednávku ze semináře (sleva bude poskytnuta ve výši 10 % na výtvarné materiály a 5 % na ostatní sortiment (didaktika, sport, hry, hračky, nábytek), výrobky vytvořené ve výtvarné dílně.

Postup při objednávce zboží AUREDNIK CS ze semináře

Rezervace a platba:

 1. Na seminář se můžete přihlásit zasláním závazné přihláškyna webových stránkách Aurednik CS na e-mail:zachova@aurednik.cz.Při písemné komunikaci jenutno uvést jméno, příjmení, datum narození a přesnou fakturační adresu. V případě dotazů kontaktujte lektorku paní Zachovou na +420 602 121 555. Účast vám bude následně potvrzena e-mailem případně telefonicky. Potvrzením přihlášky vzniká mezi objednatelem a vzdělávací institucí Aurednik CS, spol. s r.o. (poskytovatelem) platně uzavřená smlouva. Objednatel zároveň souhlasí s těmito podmínkami a storno podmínkami. 
 2. Na základě potvrzení rezervace vzniká objednateli povinnost zaplatit ve stanoveném termínu účastnický poplatek vzdělávací instituci Aurednik CS, spol. s r.o.
 3. Úhradu účastnického poplatku objednavatel provede nejpozději do doby splatnostizálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem. Okamžikem připsání úhrady na příslušný účet bude místo na jméno objednatele pevně rezervováno. Ve specifických, předem nahlášených případech, je možná platba v hotovosti v den konání semináře.
 4. Nejpozději do 7 pracovních dní po ukončení semináře bude vystaven daňový doklad (faktura), který bude následně objednateli odeslán poštou. V případě hotovostní platby obdrží účastník doklad bezprostředně po zaplacení. Při technickém výpadku nejpozději do 48 hodin.
 5. Zrušení a změny rezervace se řídí storno podmínkami, uvedenými níže.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za seminář je nevratný, proto zvažte řádně a včas, zda se budete moci semináře účastnit a případně nabídněte svoje místo někomu jinému ze svých známých. Místenky jsou přenositelné, může je místo Vás využít někdo jiný, tzn. náhradník.

Stačí nahlásit jeho jméno, telefonický kontakt a e-mail.

Ochrana osobních údajů:

Jsme si vědomi významu ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků, a proto při uchovávání a zpracování vašich osobních údajů postupujeme v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a se zákonem č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie. Veškeré údaje, které o sobě vyplníte v závazné přihlášce jsou považovány za důvěrné. Odesláním závazné přihlášky souhlasíte se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, adresa telefonické pošty, telefonní číslo.

AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné techniky
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Výtvarné a pracovní činnosti v MŠ a ZŠ
 

Přihláška semináře Trubín - Výtvarné a pracovní činnosti

Uzávěrka přihlášek je vždy 7 dní před zahájením daného semináře. Účast vám bude následně potvrzena e-mailem případně telefonicky. V případě jakýchkoliv změn budete včas informováni. Úhradu účastnického poplatku ve výši 2325,- Kč objednavatel provede převodem nejpozději do doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem.

Úhradu účastnického poplatku ve výši 2325,- Kč objednavatel provede převodem nejpozději do doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem. 

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první.

Kontakt

AUREDNIK CS, spol. s r.o.
Adresa: Hlavní 84, 267 01 Trubín
Telefon:+420 311 706 361, 363, 366
E-mail:info@aurednik.cz
Web:www.aurednik.cz

Facebook  Pinterest  Instagram

© 2018 AUREDNIK CS

Přihlášení uživatele

Uživatelé z původního e-shopu zaregistrujte se, prosím, znovu.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.