AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova

AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova v MŠ a ZŠ

Nabízíme vám pro školní rok 2022 - 2023 akreditované vzdělávací programy pro pedagogické pracovníky.

Programy se konají formou prezenčního semináře s výtvarnou dílnou, který byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pod č.j.: MSMT-27586/2022-1-849.

Tvoření všemi smysly - polytechnická výchova v MŠ a ZŠ – seminář a dílna

Cílem vzdělávací akce je představit pedagogům výtvarné techniky, pracovní činnosti, materiály, postupy včetně metodiky jejich využití při rozvoji kreativity, fantazie, při upevňování jemné i hrubé motoriky u dětí předškolního a školního věku včetně praktických ukázek formou výtvarné, kreativní dílny. Seznámení s obsluhováním jednoduchých přístrojů a dodržování zásad při práci.

Oba programy probíhají současně a jsou určeny především pedagogickým pracovníkům z mateřských i základních škol. V rámci těchto programů si sami vyzkoušíte prezentované techniky a pomůcky.

Název: Tvoření všemi smysly
(Nápady po celý rok)
Místo konání:  Aurednik CS spol. s r.o.  Hlavní 84, Trubín
Čas: 9,00 -  16,00 hod.
Datum:

27.4.2023

30.5.2023

Počet účastníků: minim. 10 osob
Cena: 3870,- Kč za osobu
Hodinová dotace: 8 hodin (hodina = 45 minut)

Po dobu semináře je zajištěno občerstvení.

V případě jakýchkoliv změn budete včas informováni.

Obsah semináře:

 • přednáška lektora na dané téma
 • přehled materiálů (papír, kov, dřevo, textil, modelovací hmoty, přírodniny)
 • využití pomůcek pro kreativní tvorbu a dětského nářadí pro pracovní činnosti, praktické vyzkoušení ve výtvarné dílně
 • nové techniky kreativních a pracovních činností a jejich přínos pro rozvoj dítěte (enkaustika, vypalování do dřeva, malovací kruh,zapouštění barev Aquatint apod.)
 • přehled a praktické využití polytechnických stavebnic, didaktických pomůcek a dětského pracovního nářadí
 • seznámení se s odbornou literaturou – čerpání inspirace
 • praktický nácvik technik zpracování různých materiálů

Každý účastník obdrží „Osvědčení s celostátní platností“ s názvem vzdělávacího programu, aktuální katalog Aurednik CS, slevový kupón na objednávku ze semináře, výrobky vytvořené ve výtvarné dílně.

Rezervace a platba

 1. Na seminář se můžete přihlásit zasláním závazné přihlášky na webových stránkách Aurednik CS na e-mailové adrese: zachova@aurednik.cz.Při písemné komunikaci je nutno uvést jméno, příjmení, datum narození a přesnou fakturační adresu. V případě dotazů kontaktujte lektorku paní Zachovou na +420 602 121 555. Účast vám bude následně potvrzena e-mailem případně telefonicky. Potvrzením přihlášky vzniká mezi objednatelem a vzdělávací institucí Aurednik CS, spol. s r.o. (poskytovatelem) platně uzavřená smlouva. Objednatel zároveň souhlasí s těmito podmínkami a storno podmínkami. 
 2. Na základě potvrzení rezervace vzniká objednateli povinnost zaplatit ve stanoveném termínu účastnický poplatek vzdělávací instituci Aurednik CS, spol. s r.o.
 3. Úhradu účastnického poplatku objednavatel provede nejpozdějido doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem. Okamžikem připsání úhrady na příslušný účet bude místo na jméno objednatele pevně rezervováno. Ve specifických, předem nahlášených případech, je možná platba v hotovosti v den konání semináře.
 4. Nejpozději do 7 pracovních dní po ukončení semináře bude vystaven daňový doklad (faktura), který bude následně objednateli odeslán poštou. V případě hotovostní platby obdrží účastník doklad bezprostředně po zaplacení. Při technickém výpadku nejpozději do 48 hodin.
 5. Zrušení a změny rezervace se řídí storno podmínkami, uvedenými níže.

Storno podmínky

Účastnický poplatek za seminář je nevratný, proto zvažte řádně a včas, zda se budete moci semináře účastnit a případně nabídněte svoje místo někomu jinému ze svých známých. Místenky jsou přenositelné, může je místo Vás využít někdo jiný, tzn. náhradník.

Stačí nahlásit jeho jméno, telefonický kontakt a e-mail.

Ochrana osobních údajů

Jsme si vědomi významu ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků, a proto při uchovávání a zpracování vašich osobních údajů postupujeme v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a se zákonem č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie. Veškeré údaje, které o sobě vyplníte v závazné přihlášce jsou považovány za důvěrné. Odesláním závazné přihlášky souhlasíte se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, adresa telefonické pošty, telefonní číslo.

AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
AKREDITOVANÝ SEMINÁŘ - TRUBÍN - Polytechnická výchova
 

Přihláška semináře Trubín - Polytechnika

Uzávěrka přihlášek je vždy 7 dní před zahájením daného semináře. Účast vám bude následně potvrzena e-mailem případně telefonicky. V případě jakýchkoliv změn budete včas informováni. Úhradu účastnického poplatku ve výši 3870,- Kč objednavatel provede převodem nejpozději do doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem.

Úhradu účastnického poplatku ve výši 3870,- Kč objednavatel provede převodem nejpozději do doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem. 

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první.

Kontakt

AUREDNIK CS, spol. s r.o.
Adresa: Hlavní 84, 267 01 Trubín
Telefon:+420 311 706 361, 363, 366
E-mail:info@aurednik.cz
Web:www.aurednik.cz

Facebook  Pinterest  Instagram

© 2018 AUREDNIK CS

Přihlášení uživatele

Uživatelé z původního e-shopu zaregistrujte se, prosím, znovu.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.