Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Další informace

OK
w

KREATIVNÍ WORKSHOP

Nabízíme vám kreativní workshop Tvoření podle ročního období, na kterém si pod vedením lektora zhotovíte vlastní výrobek. Po zhodnocení této vzdělávací akce bude prostor pro vaše připomínky, nápady a vlastní podněty. Každý dětský účastník obdrží „Certifikát za tvořivé dovednosti“ spolu s malým dárkem.

 

Název: Tvoření podle ročního období
Místo konání: AUREDNIK CS, spol. sr. o. Hlavní 84, 267 01 Trubín
Čas: dle domluvy
Datum: dle domluvy
Počet účastníků (dětí): 10 - 30
Cena za účastníka (dítě): 185,- Kč *vč. DPH

Po dobu workshopu je zajištěno malé občerstvení.

*V případě pořádání workshopu u zákazníka si účtujeme 300,- Kč za účastníka (dítě) a dopravné ve výši 10,- Kč / km.

Obsah workshopu:

  • malá upoutávka lektora na dané téma
  • samostatná tvořivá činnost – zhotovení výrobku
  • zhodnocení vzdělávací akce, připomínky, nápady, podněty
  • soutěž o ceny

Každý dětský účastník obdrží „Certifikát za tvořivé dovednosti“ + malý dárek.

Rezervace a platba:

  1. Na kreativní workshop se můžete přihlásit zasláním závazné přihlášky nebo ve výjimečných případech písemně na e-mail: marketing@aurednik.cz. Při písemné komunikaci je nutno uvést jméno, příjmení a přesnou fakturační adresu. V případě dotazů kontaktujte lektorku paní Zachovou na +420 311 706 365 nebo +420 602 121 555. Účast vám bude následně potvrzena e-mailem případně telefonicky.
  2. Potvrzením přihlášky vzniká mezi objednatelem a vzdělávací institucí Aurednik CS, spol. s r.o. (poskytovatelem) platně uzavřená smlouva. Objednatel zároveň souhlasí s těmito podmínkami a storno podmínkami.
  3. Na základě potvrzení rezervace vzniká objednateli povinnost zaplatit ve stanoveném termínu účastnický poplatek vzdělávací instituci Aurednik CS,spol. s r.o.
  4. Úhradu účastnického poplatku objednavatel provede nejpozději do doby splatnosti zálohové faktury s uvedeným variabilním symbolem, která mu bude zaslána e-mailem. Okamžikem připsání úhrady na příslušný účet bude místo na jméno objednatele pevně rezervováno. Ve specifických, předem nahlášených případech, je možná platba v hotovosti v den konání semináře.
  5. Nejpozději do 7 pracovních dní po ukončení workshopu bude vystaven daňový doklad (faktura), který bude následně objednateli odeslán poštou. V případě hotovostní platby obdrží účastník doklad bezprostředně po zaplacení. Při technickém výpadku nejpozději do 48 hodin.
  6. Zrušení a změny rezervace se řídí storno podmínkami, uvedenými níže.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za workshop je nevratný, proto zvažte řádně a včas účast. V opačném případě si zajistěte náhradu.

Ochrana osobních údajů:

Jsme si vědomi významu ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků, a proto při uchovávání a zpracování vašich osobních údajů postupujeme v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a se zákonem č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie. Veškeré údaje, které o sobě vyplníte vzávazné přihlášce jsou považovány za důvěrné. Odesláním závazné přihlášky souhlasíte se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, adresa telefonické pošty, telefonní číslo.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první.

Kontakt

AUREDNIK CS, spol. s r.o.
Adresa: Hlavní 84, 267 01 Trubín
Telefon: +420 311 706 361 - 6
Fax: +420 311 706 362
E-mail: info@aurednik.cz

Facebook  Pinterest  Instagram

© 2018 AUREDNIK CS