Aurednik CS

O nás

Kdo jsme

Aurednik CS spol. s r.o. je nezávislá rodinná firma, která svým působením a svými produkty přináší radost především dětem, ale i dospělým. Další rozvoj naší firmy je pro nás důležitým úkolem.

O co usilujeme

Úspěch vyžaduje nasazení! Chceme se stále rozvíjet, zlepšovat naše služby jasně definovat cíle
a usilovat o ně se ctižádostí. Zákazníky chceme přesvědčit o své výkonnosti vedoucí k uspokojování jejich požadavků.

My a děti

Vše plánujeme, vymýšlíme a děláme s ohledem na správný rozvoj našich dětí. Nabízenými produkty chceme děti již od raného věku podporovat v jejich tvořivosti, fantazii i vynalézavosti. 
A tím se postupně stávat nezbytnou součástí tohoto dětského světa.

Děti a příroda

Ochrana životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj znamenají nejen omezovat plasty, nýbrž také tam, kde jsou používány, využívat alternativní umělé hmoty, šetrné k životnímu prostředí. Možností je nevyrábět je z ropy, vždyť umělá hmota může být získána z etanolu, který lze vyrobit v například z cukrově třtiny. Právě i tyto produkty naleznete v naší nabídce.

I nadále důvěřujeme tradičnímu materiálu - dřevu. Vzhledem k pozitivnímu ohlasu od našich zákazníků jsme významně rozšířili nabídku o nové dětské nábytkové sestavy i jednotlivé komponenty a další přírodní materiály. Vybrané produkty u nás najdete pod označením

Spolupráce s našimi dodavateli

Dodavatelé jsou našimi partnery, na které se můžeme vždy spolehnout. Společně pracujeme na zlepšení našeho výkonu. Sázíme na kvalitu, inovaci, dochvilnost a spolehlivost našich dodavatelských partnerů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce.

Budoucnost

Pomocí efektivního managementu společnosti se můžeme svobodně a neomezeně rozvíjet. Motivovaní, ctižádostiví a loajální pracovníci jsou naší nejdůležitější podporou. Posilování jednotlivce dalším vzděláváním a školením, vzájemná důvěra a respekt, učení se jeden od druhého a propojení individuálních předností v týmovém procesu nás posunují kupředu. Naším cílem není usilování o krátkodobý zisk, nýbrž kontinuální a zdravý růst společnosti do budoucna.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a budete vědět o zlevněném zboží i novinkách jako první.

Kontakt

AUREDNIK CS, spol. s r.o.
Adresa: Hlavní 84, 267 01 Trubín
Telefon:+420 311 706 361, 363, 366
E-mail:info@aurednik.cz
Web:www.aurednik.cz

Facebook  Pinterest  Instagram

© 2018 AUREDNIK CS

Přihlášení uživatele

Uživatelé z původního e-shopu zaregistrujte se, prosím, znovu.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.